Design a kreativa

Design a kreativa nese na úspěšnosti realizovaného projektu nemalý podíl. Je třeba uživateli poskytnout atraktivní design, zábavu a také kvalitní a zajímavý obsah.

Zajímavá a vkusná grafika určuje první dojem. Podle ní se také uživatel rozhoduje, jestli má Váš web lépe prozkoumat. Usilujeme nejen o kvalitní grafiku svých prací, ale také o to, aby se uživatelům námi vytvořené weby používali snadno a intuitivně.

Co nabízíme?
Vytvoření grafického vzhledu webové prezentace, portálu, microsite nebo intranetu. Vytvoření grafického návrhu uživatelského rozhraní webové aplikace. Návrh a vytvoření loga či logotypu, merkantilních tiskovin, reklamních prvků a v neposlední řadě kompletní vyhotovení grafických manuálů.

Také Vám dělá problém přečíst delší text na webu? Psaní textů pro web je komplikovaná a často podceňovaná disciplína. Vyžaduje stručnost, výborné členění textu a orientaci na potřeby uživatele. Dobré texty umí přesvědčit a hlavně prodat.

Jak pro vás budeme psát?
Prozkoumáme Vaši nabídku, konkurenci i čtenáře
Text pečlivě rozčleníme na logické úseky
Budeme dostatečně struční a srozumitelní

Multimédia jsou obecně skvělým způsobem komunikace s uživateli. Interaktivní multimediální ztvárnění obsahu je efektivní a vstřícné vůči uživatelům, protože představuje přirozenou formu komunikace a spojuje v sobě více komunikačních kanálů najednou.

Co jsou „Multimédia“?
Obecně jsou považovány za výsostně uživatelsky příjemný způsob komunikace a jejich přidanou hodnotu tvoří množství dalších funkcí. Vzhledem k ohromnému spektru možností je lze využit téměř pro každý projekt. Zpravidla se jedná FLASH animace, interaktivní doplňky a aplikace.

Máte fotografické podklady pro vytvoření Vaší webové prezentace? V případě, že ne, nevadí. Máme v záloze profesionální fotografy, kteří se postarají o produktové fotografie a jejich úpravu pro web nebo tiskové použití.

Pomůžeme Vám s vytvořením jednotného vzhledu Vaší značky. Corporate Identity vyjadřuje osobnost jedince, firmy či společnosti, je známkou jedinečnosti, nezaměnitelnosti a originality.

Co zahrnuje Corporate identity design?
Součástí vytvoření Corporate Identity Design je také návrh vzhledu veškerých dalších materiálů, od hlavičkového papíru po sestavení grafických manuálu s veškerými pravidly pro používání loga a využívání všech dalších charakteristických prvků, například barev či fontů.

Nemáte své vlastní fotografie? Nevadí. Podívejte se po bohaté nabídce některé internetové fotobanky.