Weby a aplikace

Tvorba úspěšného webu nebo webové aplikace je komplexním procesem, na kterém se podílí řada odborníků. My v Datlinku dosahujeme výsledků spojením zkušeností, špičkových technologií, webových standardů a zdravého rozumu.

Co očekáváte od kvalitního webu? Měl by se snadno používat, mít čistou grafiku, být snadno nalezitelný vyhledávači, být přístupný všem uživatelům. Určitě by měl být lepší než web konkurence a měl by odrážet přání a potřeby svých uživatelů. Takové weby Datlink vytváří.

Při vytváření webů klademe důraz na…

Použitelnost a přístupnost

Internetové stránky, které vyjdou z naší dílny se snadno a intuitivně používají, jsou přístupné všem uživatelům bez rozdílu. Weby od nás mají hlavu i patu a nebrání zákazníkům objednat si Vaše zboží.

Atraktivní a čistá grafika

Vytváříme vkusnou a zároveň přehlednou grafiku. Důraz klademe na správnou kompozici a dodržování vizuální hierarchie, která vede oko uživatele přesně tam, kam chcete.

Moderní technologické standardy

Každý náš webový projekt prochází přísnými technolgickými standardy konsorcia W3C.

Přední umístění ve vyhledávačích

Weby od nás mají výborné technické zpracování, jsou přístupné a jejich obsah je dobře strukturovaný. Jsou kompletně vytvářeny s ohledem na vyhledávače. Na průběžném zlepšování pozic ve vyhledávačích jsme schopni dále spolupracovat po dokončení webu.

Nabízíme trvalou spolupráci

Práce na webu málokdy končí jeho vytvořením, většinu internetových stránek je i poté třeba dále rozvíjet. Proto budeme rádi, když s námi budete i po dokončení projektu dále spolupracovat.

Přínosy pro klienta

Využití internetu jako stále mocnějšího komunikačního kanálu
Srozumitelná prezentace produktů či služeb
Účinná reklama
Rozšíření skupiny potenciálních zákazníků a další možnost oslovení těch stávajících
Podpora brand-buildingu
Využití potenciálu internetu, tedy globálního neomezeného trhu

Internetové aplikace jdou většinou ruku v ruce s webovými stránkami. Nicméně rádi je pro Vás vyvineme i samostatně, třeba jako doplněk k již existujícímu webu. Potřebujete mít kontrolu nad obsahem Vašeho webu? Právě pro Vás je určen systém pro správu obsahu…

Proč aplikaci od nás?

Nevypouštíme žádnou fázi vývoje aplikací. Samotné vytvoření aplikace u nás vždy vychází z detailní analýzy a pokračuje podle firemní metodiky pro vývoj softwaru.

Již při vytváření aplikace zohledňujeme její budoucí vývoj. Dbáme na modulárnost, snadnou rozšiřitelnost a správu.

Využíváme moderní technologie a aplikace.

Přínosy pro Klienta

Rychlost aktualizace informací
Dlouhodobě menší náklady
Uživatelsky generovaný obsah stránek